Het Duurste En Meest Beschadigde Koekje In De Geschiedenis Wordt Geveild

Video: Het Duurste En Meest Beschadigde Koekje In De Geschiedenis Wordt Geveild

Video: mijn eerste fortnite gaming muis uit 2017 testen in 2021! (kapot gegooid) 2024, November
Anonim

Een koekje dat getuige is geweest van een onvergetelijk tragisch verhaal, zoekt zijn nieuwe eigenaar. Het gaat over het stapelkoekje van Spillers en Bakers, dat intact is gebleven tijdens het zinken van het iconische schip Titanic. Het evenement dateert al meer dan een eeuw en tot op heden wordt het koekje geveild en kan het worden gekocht, meldt de Daily Express.

De unieke vondst was ondergebracht in een overlevingspakket in een van de reddingsboten van de Britse voering, die beroemd werd vanwege de aanvaring met een ijsberg en het tragische zinken.

Het koekje werd opgeslagen door James Fenwick, een passagier op het Karpatenschip, die de overlevenden van de noodlottige Titanic te hulp kwam. Hij vond per ongeluk het stuk eten en stopte het in een envelop. Daarop schreef hij: Biscuit Pilatus uit de reddingsboot van de Titanic april 1912.

Een eeuw na de grote tragedie wordt het koekje geveild in Deweis, Zuidwest-Engeland. De veiling vindt eind deze maand plaats. Volgens de organisatoren is het heel goed mogelijk dat een liefhebber een bedrag van tussen de achtduizend en tienduizend pond biedt voor de ongelooflijke vondst. Als dat gebeurt, zal Pilot het duurste koekje op aarde zijn.

Titanic
Titanic

We hebben geen informatie over in welke reddingsboot het koekje is opgeslagen, maar voor zover we weten is het uniek. Ongelofelijk dat ze zoveel heeft meegemaakt, zegt een veilinghuis dat de veiling gaat afhandelen.

Het duurste koekje ter wereld werd te koop aangeboden door de directe afstammelingen van Funik en zijn vrouw. Afgezien van haar zullen negatieven van de reddingsoperatie van de Titanic-bemanning op de veiling aanwezig zijn.

James en zijn vrouw waren op huwelijksreis. Ze vertrokken met grote opwinding, maar vermoedden niet eens wat ze zouden zien. Op 15 april, na de tragedie met het beroemde schip, reageerde Carpathia en redde ongeveer 700 passagiers. Er stierven echter nog eens 1.500. De pasgetrouwden slaagden erin ongelooflijke beelden vast te leggen van de reddingsoperatie en de emoties van de overlevenden.

Aanbevolen: